Dans, komedi ve gençlik filmi, Work it’e bayılacaksınız.

2020 yılına damga vuran dans ve enerji dolu film Work It yayımlandığı günden itibaren büyük ilgi topladı. Bu yeni Netflix yapımında Sabrina Carpenter, Liza Koshy, Jordan Fisher gibi isimler rol aldı. Laura Terruso yönetmenliğinde çekilen, 1 saat 33 dakika süren film İmdb’ de 6,1 oy aldı.

Dans Filminin Konusu.

Başrol Quinn Ackerman istediği üniversiteye gidebilmesi okuldaki performansına ve uğraşlarına bağlıdır. Birtakım olaylar sonucunda her yıl düzenlenen dans yarışmasına katılmasının hayallerindeki üniversiteye ulaşmasını sağlayacağı kesinleşir ve Quinn harekete geçer. Hiçbir becerisi olmasa da kararını vermiştir, yakın arkadaşı Jasmine ve eski yarışma şampiyonlarından Jake’den yardım alarak kendi takımını kurar.

Work It Dans Filmi

Grubun her üyesinin filme renk katan farklı karakterleri ve yetenekleri var. Liza Koshy’nin komik hallerini izlerken kahkaha atmadan duramayacaksınız. Her ne kadar komedi ağırlıklı olsa da aralara biraz dram ve aşk serpiştirilmiş filmin izleyiciyi hiç sıkmayan bir akışı var. Sizde dansa, müziğe meraklıysanız Work It’i izleme listenize eklemelisiniz.

Work It Film Fragmanı.

About İlayda Çelebi

Check Also

Özgürlük dansı filmi

Konusu ile dikkatimi çeken bir film Özgürlük dansı gerçek yaşamda hala savaşını veren insanların dikkatle …