GARAJ dans eğitmenleri EXXEN’de

Bir takipçimiz tarafından bize verilen habere çok sevindik hemen gerçekliğini kontrol edip onaylayarak haberi sizler ile paylaşıyoruz. grj dans Exxen de “Yetenekli dansçılar ile bir koreografinin aşama aşama nasıl hazırlandığını görerek dans hakkında her şeyi bu programda bulacaksınız!” yazısını görünce heyecanlanmadık değil !
Yeni nesile iyi haberler vermek bize tabiki mutluluk veriyor. Sizler bunların hepsini değerlendirin diye yazıyoruz Bu olayıda takip edebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz Dans ucu açık geliştirilebilir bir platformdur sizler ne kadar Hareket (kelime) duyarsanız okadar dans (konuşursunuz) edersiniz.

Exxen de çıkan bu dansçılar kim diye merak ediyorsanız sizlere yerli dansçıların kütüphanesini incelemenizi tavsiye ediyoruz

About İsmail KODAMAN

Dans hayattır, konuşuyorsak hakkında bildiklerimiz vardır...

Check Also

Keone & Mariel Madrid Dan Is This Love Eğitim videosu Geliyor.

Dünyadaki tüm dansçıların onların sevgilerine ve bağlılıklarına saygı duyarak bakıyor. KEONE & MARİEL MADRİD Onları Urban Dance Camp tan tanıdık ve Geçmişlerinde, modern alt yapısı ile gelişmiş bir dansçı olarak İnstagram sayfalarında ,Is This Love için yaptıkları paylaşımda bu koreografinin hem onlar için çok değerli olduğunu ve yaklaşan sevgililer günü ile birlikte herkese bir sürprizi olduğunu açıkladılar Yotube videosu şu anda 16 milyon izlendi.