Türkiye Serbest Stil dans yarışması TDSF

Bu yıl 9-10 hazirana planlanan yarışmaya katılım yüksek olacağını tahmin ediyorum Serbest stil nedir diye merak ediyorsanız Urban dans hiphop’un Dünya genelinde bürokratik engellerden geçilmesi için tanımlanan isim olarak algılayabilirsiniz.

TDSF içerisinde yapılan lisanslı yarışmacılar bireysel grup ve show dansları olarak kategorilerinde 09 Haziran 2018 Cumartesi günü Dans Şov Grup Dans Yarışmaları, Hip hop Solo (Yıldızlar-Gençler-Yetişkinler) Break Dans Solo (Yıldızlar-Gençler-Yetişkinler) Yarışmaları, 10 Haziran 2018 Pazar günü Hip Hop Grup Dans Yarışmaları yapılacaktır.

Bu yarışmaların hakemlerinin bir kısmı Hiphop la alakası olmayan kişiler olacağını göz önüne alarak yarışmaya katılmayı düşünebilirsiniz. Bu işe gerçek gönül veren kişileri dışlayan sistem içerisine aldığı dansçıları bir bir kaybeden ve gelecek vaadetmeyen desteklemeyen yarışmaya kesinlikle gidin ve katılın. Yeni zihniyetlere ihtiyacı olan sistem bir gün değişeceğini düşünüyorum bana sorarsanız ben öğrencilerimi lisanslarını çıkartıp yarışmaya sokuyorum evet girmeliyiz seviyemizi görmeliyiz ve sporumuzu icra etmeli ve kendimizi göstermeliyiz.

Yarışmada maddi ödül yoktur. madalya ve plaketler mevcuttur Enson WDSF ile birlikte Milli sporcu çıkarılacak diye iddaada bulunuldu bu mümkün dünya genelinde bir yarışmada derece alırsanız bu mümkün olacaktır.

Serbest Stil Türkiye Şampiyonası 09-10 Haziran 2018 tarihlerinde Silence Hotel&Kongre Merkezi Ataşehir /İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

Seyirci Ücreti: 25 TL
VIP Masa: 500 TL (10 kişilik masa)
Ödemeler yarışma günü kapıda alınacaktır.

Konaklama detayları için aşağıdaki linki tıklayınız.
http://www.istanbuldance.org/serbest-stil-turkiye-sampiyonasi

Yarışma detayları için aşağıdaki linki tıklayınız.
http://www.tdsf.gov.tr/haber/serbest-stil-yarisma-kayitlari-hakkinda

Herkese başarılar dilerim 9-10 haziran 2018 de görüşmek üzere…


Eğer dans dersi almak isterseniz yandaki formu doldurarak size en yakın eğitmenimizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

About İsmail KODAMAN

Dans hayattır, konuşuyorsak hakkında bildiklerimiz vardır...

Check Also

Break dans filmi seçmeleri TDSF

Adı tam olarak bumudur bilmiyoruz fakat TDSF nin yayınladığı son habere göre dans filmine aranan …